Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

سئو کلاه سفید یکی از تکنیک های مهم و اصولی است که در افزایش بازدهی سایت شما تاثیر می گذارد. با استفاده از این دسته تکنیک های حرفه ای سایت به سادگی می توانید، در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرید و در صفحات اول نتایج جست و جوی گوگل حضور داشته باشید. به این ترتیب بازخوردها و بازدیدهای سایت شما نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته و در کسب و کار و تجارت الکترونیکی خود پیشرفت بیشتری را تجربه می کنید.

دوستی طولانی مدت با گوگل با سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید مزایای بی شماری برای سایت اینترنتی شما به ارمغان می آورد. با استفاده از این دسته قوانین سئو می توانید، در طولانی مدت پیشرفت قابل توجهی در سایت خود داشته باشید. اما از ریسک های اجرای تکنیک های کلاه سیاه در سایت شما خبری نخواهد بود. این روش سئو برای بهینه سازی سایت در زمان طولانی تری شما را به نتیجه ایده آل می رساند. اما نتایج به دست آمده از آن تضمین شده خواهند بود. شما ریسکی در اجرای این فرایند نخواهید کرد. به این ترتیب زحماتی که برای افزایش بازدید و کسب رتبه های بیشتر در سایت خود به خرج داده اید نیز به هدر نمی رود.

تکنیک های سئوی کلاه سفید

سئو کلاه سفید با استفاده از تکنیک ها و روش های به خصوصی در سایت شما پیاده سازی می شود که با بررسی آن ها بهترین نتایج را در سیستم جست و جو گر گوگل به دست می آورید. این تکنیک ها به شما کمک می کنند که رضایت کاربران خود را نیز بیش از پیش به دست آورید و بر تجربه کاربری سایت خود نیز تاثیر مثبتی برجای بگذارید. برخی از این تکنیک های مهم را در ادامه بررسی کرده ایم.

تحقیق در انتخاب کلمات کلیدی

یکی از اصولی ترین مواردی که در سئو کلاه سفید مورد توجه وب مسترهای حرفه ای قرار دارد، انتخاب صحیح کلمات کلیدی سایت است. این کلمات نقش موثری در رسیدن به اهداف شما ایفا می کنند و استفاده صحیح از آن ها شما را به نتیجه ایده آل در سایت فروشگاهی خود می رساند. برای انتخاب این کلمات باید به چند نکته اساسی دقت داشته باشید. در وهله اول کلماتی را انتخاب کنید که در کمتر سایتی به کار برده شده باشند. به این ترتیب مخاطبین بیشتر جذب خدمات شما می شوند.

به علاوه در انتخاب این کلمات باید به دنبال کلماتی با طول مناسب بگردید. از انتخاب کلمات خیلی طولانی یا خیلی کوتاه خودداری نمایید. هر یک از این کلمات باید به گونه ای انتخاب شوند که معرف فعالیت ها و حیطه کاری شما باشند. در این زمینه به اصول محتوا نویسی خود نیز دقت کنید و از کلمات کلیدی به صورت یکنواخت در کل متن استفاده کنید. در عناوین مربوط به هر محتوا نیز استفاده از این کلمات کلیدی نقش موثری بر جای می گذارد و برای بهبود و توسعه سایت شما مفید واقع می شود. با این راهکارهای ساده سایت شما بهتر و بیشتر به فیلترهای گوگل معرفی می شود.

توجه به سئوی آف پیج و آن پیج

سئو کلاه سفید برای آف پیج و آن پیج سایت شما نیز مورد توجه قرار می گیرد. سئوی آن پیج و آف پیج هر یک از تعاریف و مفاهیم به خصوصی برخوردار می باشند. در زمینه سئوی آن پیج به رعایت قوانین سئو در بخش های داخلی سایت و صفحات مربوط به آن توجه می شود. به این ترتیب صفحات سایت شما بهتر تنظیم خواهند شد. در این خصوص به لینک گذاری صحیح نیز توجه می شود و تنظیمات سئو کلاه سفید با اجرای این روش های ساده به سهولت انجام می گیرد. اما در سئوی آف پیج به بخش های خارج از سایت شما توجه شده و خدمات سئو در رابطه با آن ها اعمال خواهند شد. در این بخش ها به استفاده از تکنیک های سایت در خارج از سایت شما توجه می شود. این تکنیک ها برای لینک سازی خارجی و هدایت کاربران به سایت شما مورد استفاده قرار می گیرند.

به این ترتیب جذب مخاطب در سایت شما بهتر انجام می گیرد و بازدیدهای بیشتری دریافت می کنید. با اجرای این  تکنیک های مهم به سادگی می توانید، با استفاده از قوانین حوزه سئو کلاه سفید سایت و کسب و کار اینترنتی خود را بهتر و بیشتر به فیلترهای جست و جو گر گوگل معرفی کنید.

استفاده صحیح از آدرس URL

سئو کلاه سفید به شما کمک می کند که آدرس های یو آر ال سایت خود را نیز به درستی انتخاب کنید. برای این منظور باید آدرس سایت خود را کوتاه تر انتخاب کنید. هر چه در انتخاب این آدرس ها دقت بیشتری داشته باشید، نام سایت شما بیشتر در ذهن مخاطبین نقش می بندد. از این آدرس حتما در کلمات کلیدی مربوط به سایت خود نیز استفاده داشته باشید.

از استفاده از کلمات و کاراکترهای پیچیده در آدرس یو آر ال خودداری نمایید. به این ترتیب آدرس سایت شما بیشتر در خاطر می ماند. برای ایجاد این آدرس ها از اسپیس در میان کلمه ها استفاده نکنید. به جای این مورد از دش برای ایجاد فاصله استفاده نمایید. از درج کلمات و حروف فارسی نیز در این آدرس ها خودداری کنید. استفاده از این حروف تاثیر نامطلوبی در سئوی سایت شما بر جای می گذارد و در معرفی و شناخت صفحات سایت توسط فیلترهای گوگل نیز تاثیر منفی خواهد داشت.

 

جمع بندی

در این از محموعه ماگ وب در خصوص  سئو کلاه سفید و قوانین مربوط به آن اطلاعاتی را به دست آوردید که به شما کمک می کنند بهتر از این قوانین در سایت خود استفاده کنید. به این ترتیب می توانید، شاهد رشد و پیشرفت روزافزون صفحات سایت خود باشید. انواع این تکنیک ها با روش های بسیار ساده و کم هزینه ای اجرا می شوند.  شما باید از یکی از تکنیک های سئو در سایت های خود استفاده کنید. در این خصوص تکنیک های سئوی کلاه سیاه، سئوی کلاه خاکستری و سئوی کلاه سفید مورد استفاده قرار می گیرند. اما پیامدهای سئوی کلاه سیاه و خاکستری بسیار نامطلوب و زیان بار خواهد بود.

نویسنده

َابوالفضل علی خواه

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *